Син міністра аграрної політики навчається у Швейцарії за 5 млн грн

Син міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського Северин має право на тимчасове проживання у Швейцарії. Хлопець навчається у школі-пансіоні. Стало відомо, що рік, проведений у такому навчальному закладі, коштує понад 5 мільйонів гривень. Про це повідомляє 49000 з посиланням видання “Слідство.Інфо”.

5 мільйонів за школу

У міністра четверо дітей, його старший син Северин навчається в Leysin American School SA. Ця школа позиціює себе як “мальовничий гірський дім у серці Швейцарських Альп”. Як вказано на сайті школі, рік навчання для учнів коштує 120 тисяч швейцарських франків, це близько 5 мільйонів гривень.

Згідно з декларацією міністра, у 2022 році його син винаймав кімнату у Швейцарії, в якій він перебував з метою навчання від 2021 року і дотепер. У розмові з журналістами Сольський прокоментував швейцарську школу та заявив, що не пам’ятає, у скільки обходиться пансіон.

“Це не дешева школа. Це може бути менше, може бути більше — залежно від навчання. Я пам’ятаю, що це дорого. Цифри розраховуються за навчання, за проживання  вони по-своєму формулюють рахунки”, — вказав чиновник.

За словами Сольського, його син проживає у простій кімнаті кампусу. Посадовець обґрунтував вибір цієї школи тим, що там навчалися діти його друзів. Однак для молодших дітей Сольський обиратиме іншу країну для навчання.

“Напевно, для молодших я обрав би, якщо  вони захотіли б навчатися за кордоном, Англію”, — розповів міністр

Дружина у Португалії

З’явилися дані про те, що у 2022 році Сольський орендував апартаменти у Португалії площею 164 кв. м. Згодом орендарем стала дружина міністра Руслана, яка винаймає цю квартиру з березня 2022 року і проживає там разом з трьома дітьми.

У декларації за 2023 рік чиновник вказав статус тимчасового захисту своєї дружини та трьох дітей у Португалії. Однак про раніше згадані апартаменти відомостей немає.

“Вони були там з весни 2022 року і повернулися, якщо не помиляюся, у жовтні 2022-го. На цю посвідку вони подавали заявку на продовження у 2022 році, але ми її бачили в реєстрі за 2023. Тому це зазначили, щоб потім не було запитань без відповідей”, — підкреслив Сольський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: