Сім’я нардепа Гетманцева зі “Слуги народу” орендує у фірми його матері квартиру у Франції

Народний депутат від “Слуги народу” Данило Гетманцев у декларації за 2022 рік вказав, що його дружина і сини живуть у Франції в орендованій квартирі площей майже 143 квадратних метрів. Цікаво, що цю велику квартиру сім’я орендує у фірми, яка належить матері “слуги народу” Гетманцева. Про це повідомляє 49000.

У декларації за 2022 рік  нардеп задекларував як тимчасове місце проживання дружини та синів квартиру у Франції площею 142, 65 кв. м. Як вказано, сім’я Гетманцевих почала знімати це житло 11 травня 2022 року. Сама квартира належить компанії Les Hauts D’Esmeralda, яка зареєстрована у місті Аннесі у департаменті Верхня Савоя. Компанія зареєстрована у липні 2012 року та займається нерухомістю. Цікаво, що бенефіціаром цієї компанії вказана матір українського нардепа – Олена Гетманцева.

Окрім цього, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Гетманцев задекларував наступну нерухомість, яка належить йому та дружині – дві квартири в Києві, будинок в Київській області та декілька немаленьких земельних ділянок також на Київщині.

Ще із цікавого – також, згідно декларації, у 2022 році Данило Гетманцев зберігав на банківських рахунках трохи більше 530 тисяч гривень та 10 доларів США, а його дружина Ольга – 5 628 євро у французькому банку. Готівкою нардеп зберігав майже 180 тисяч гривень, 20 тисяч євро та 35 300 доларів США, а його дружина – 10 000 доларів США. З цього можна зробити певний висновок, що подружжя Гетманцевих зовсім не довіряє українській банківській системі у питанні зберігання іноземної твердої валюти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: