Щоденний огляд, мийка та ремонти: як у трамвайному депо № 3 доглядають за електротранспортом Дніпра

Черговий по місту директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев перевірив виконання «Програми розвитку транспортного комплексу міста Дніпра на 2023-2027 роки». Черговий по місту відвідав трамвайне Депо №3, що на вул. М. Руденко та оглянув проведення поточних та середніх ремонтів трамвайних вагонів, а також проінспектував підготовку рейкового транспорту до весняно-літнього періоду.

Трамвайне Депо №3 було створено у 1967 році. Тут розміщується близько 200 трамвайних вагонів, які обслуговують 14 маршрутів міста. В депо працює близько 1100 працівників.

Ігор Маковцев оглянув місця, де проводяться щоденний та поточний огляд, а також цехи планового та середнього ремонту рухомого складу. У цеху щоденного огляду один раз на добу проводиться технічний огляд усього трамвайного парку перед виїздом на маршрути. Один раз на тиждень проводиться поглиблений огляд технічного стану вагонів: заміри параметрів, заміна вузлів та агрегатів, в яких були виявлені сліди зносу.

Проінспектовано роботу сучасної автоматичної мийки з закритим циклом використання води. За 15 хвилин мийниці швидко впоралися з мийкою трамвайного вагону та провели вологе прибирання салону за допомогою промислового пилососу і мінімийки під високим тиском води.

Також було перевірено заготівельне відділення, де знаходяться вузли та агрегати, підготовлені до негайної заміни (тягові двигуни, струмоприймачі, соленоїди, тощо).

У цеху позапланового ремонту здійснюється заміна електричних агрегатів, які вийшли з ладу через несприятливі погодні умови (рясні опади, сніг, дощ, тощо).

Директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури зазначив, що працівники трамвайного Депо №3 у повному обсязі виконують всі поставлені перед ними завдання щодо безпеки руху та комфорту пасажирів. Окремо він подякував містянам за бережне ставлення до рухомого складу, адже з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну різко поменшала кількість випадків вандалізму.

За матеріалами ДніпроTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: