Що відбувається на місці трагедії на ж/м Перемога у Дніпрі 16 січня

Розбір завалів на місці ракетного удару по житловому будинку на ж/м Перемога у Дніпрі триває. Сьогодні вже другий день жалоби, оголошеної у місті. На місце трагедії люди продовжують нести квіти та іграшки. Серед них і Світлана зі своєю донькою.

«Ми переселенці, прийшли підтримати цих людей, які тут зібралися».

До зруйнованого будинку прийшла і Аліна, адже тут мешкає її бабуся.

«В момент ракетного обстрілу бабуся була вдома, відпочивала, в цей момент уламками були сильно пошкоджені кухня та балкон. Ми відразу пішли до неї, забрали її до себе».

Як розповідає сама Наталія, вона могла б не пережити день, якби перебувала на кухні в той час. Тепер їй доводиться ночувати в родичів, бо вдома немає світла та води.

Станом на 11:00 рятувальники знаходяться на 5 поверсі. На створеному майданчику неподалік зруйнованого будинку працюють волонтери, які активно допомагають усім, хто цього потребує.

Робота волонтерів тривала усю ніч. Вони сортували одяг. Наразі почалась його видача, існує потреба в рукавичках та термоодязі.

В рятувальній операції в Дніпрі беруть участь кінологи із собаками. Серед них – віце-чемпіон світу з рятування живих людей. За мітками вухастих було знайдено 6 тіл.

За матеріалами сайту «Наше місто«.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: