Що варто зробити вже зараз, аби бути з інтернетом під час блекауту: відповідь Мінцифри

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів, що варто зробити вже зараз, аби в разі блекауту завжди мати інтернет вдома.

У зв’язку з можливими відключеннями світла взимку українці почали активно переходити на енергоощадні інтернет-мережі. Для того, щоб мати інтернет-підключення навіть під час блекауту, необхідно звернутися до свого оператора і запитати, чи є у нього послуга PON.

Про це міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів в ефірі телемарафону.

«Минулого року ми багато зробили, щоб покращити зв’язок під час блекаутів і протягом цього року активно продовжуємо. Закуповується операторами й акумулятори, і системи резервного живлення, і громадяни активно переходять на енергоощадні інтернет-мережі. І ось цей останній інструмент є досить ефективним і корисним», — розповів він.

Відтак, міністр рекомендує звернутися до своїх інтернет-провайдерів і запитати, чи є у них послуга PON. Це сучасна технологія, яка дозволяє бути онлайн навіть якщо немає світла протягом 72 годин.

«Такі послуги PON є у більшості провайдерів і вже кілька мільйонів громадян по всій країні перейшли на цю послугу. Якщо її немає у вашого оператора — потрібно перейти на іншого. Це реальна допомога під час можливих блекаутів», — додав Федоров.

Відключення світла в Україні

Обмежень у постачаннях електроенергії наразі не передбачається у жодній з областей України. Тож інформація про нібито застосування в Україні графіків відключень електроенергії є неправдивою.

Нині відомо, що графіки відключення електроенергії в Україні вже розробили та затвердили для всіх областей. Згідно з ними, найдовше без світла може залишатися Київ – до семи годин поспіль. Однак відключення застосовуватимуть лише в разі виникнення потреби.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: