Шестерня — бойовий рубіж Дніпропетровщини

Наші кореспонденти подорожують Дніпропетровщиною і дістаються гарячих точок нашої області. Перший населений пункт, до якого завітали — село Шестерня, де наразі тероборона і ЗСУ стримують ворога. 

Про це повідомляє канал Дніпро ТВ.

Василь Васильович, позивний «Мінер». З перших днів повномасштабної війни у складі тероборони він захищає рідне село Шестерня, що на Дніпропетровщині.

Василь Васильович, житель с.Шестерня, боєць тероборони: “Я добровільно пішов воювати, шоб оцю гадость вигнати з нашої землі. Мене ніхто не заставляв. І я думаю, що таких людей дуже багато в нашій країні”.

Майже все спорядження, що має Василь Васильович – трофейне. На початку бойових дій на Дніпропетровщині воював із мисливською рушницею. Каже, все, що має тероборона Шестерні — здобуто у боях.

“А броніки хоча б, каски – у вас є?” – “Ні, немає нічого в нас”, – “А в когось просили?” – “Ну, як просили. Я бачу, що немає всього. Хлопці, для нас воно й неважливо, кажем так, ці броніки”.

Бойові подвиги побратимів чоловік документує. На відео хизується трофейним танком.

«Було ваше, стало наше. Я ж казав, будем ї*ашить – значить будем ї*ашить».

А тут демонструє розбиту техніку ворога.

«Думали за три дні забрать. А тут його пів машини. Нашмалено”.

Фіксує боєць і воєнні злочини рф. Показує, що «руський мір» приніс до його рідної Шестерні.

«А тепер, тварі, дивіться, що ви робите на нашій землі. Бачите? Оце ми, бандерівці”.

Нашу знімальну групу Василь Васильович провів до селища Ганівка. Його російські окупанти регулярно обстрілюють з позицій за 6 кілометрів звідси.

-Оце наслідки, бачите, мирні жителі це. От шо брати нам, росіяни, допомагають. Мінами і всим остальним залізячать. От чуєте, вибух. Чи до нас, чи від нас. От, що нам зробили. Брати чи братушки, як вони люблять казать”, – каже Василь Васильойвич, житель с.Шестерня, боєць тероборони.

Що, це прилетіло сюди?

– Я думаю, з міномета. Воронки немає, вона взривається над землею.

– А місцеві, хто тут жив?

– Всі живі. Давайте пройдемо. Це осколки. Все осколки. От чуєте, вибухи знов. От бачите, оце місце, прилетіло. Ось напрямок. Отут вибух, епіцентр вибуху якраз.

Обидва селища – і Шестерня, і Ганівка – регулярно під обстрілами рф. Руйнування підрахувати важко, їх більшає щодня. Та попри активні бойові дії, життя тут триває.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: