«Шахтар»-«Львів»: гучна перемога помаранчево-чорних

У поєдинку 6-го туру УПЛ донецький «Шахтар» приймав «Львів». Помаранчево-чорні розгромили суперника з рахунком 5:1. Про це повідомляє редакція порталу bookmaker-ratings.kz та дає короткий огляд зустрічі:

“Господарі відкрили рахунок вже на 4-й хвилині.  Тітці прострілив з лівого флангу, на ближнього не замкнув Дентіньо, проте з відскоком в зону перед воротарського впорався Коваленко.  Незабаром Маркос Антоніо подвоїв перевагу «гірників».

До 18-ї хвилини гості пропустили ще двічі – відзначилися Дентіньо і Коваленко.  На 25-й хвилині у складі «Львова» точним ударом відзначився Шина.  Крапку в цьому поєдинку після перерви поставив Соломон.

«Шахтар», що йде другим, набрав 12 очок.  В активі «Львова», що замикає турнірну таблицю, залишився один пункт.”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися