Шахрайським шляхом заволоділи підприємствами вартістю 38 млн грн – у Дніпрі судитимуть учасників двох злочинних організацій

У Дніпрі судитимуть учасників двох злочинних організацій, які заволоділи шахрайським шляхом  підприємствами вартістю 38 млн грн. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Розслідуванням встановлено, що на території Дніпра діяли дві організації під керівництвом місцевого кримінального авторитета. Серед співучасників – директор адвокатського об’єднання, приватний підприємець, арбітражні керуючі, адвокати, юристи.

На підставі підроблених документів обвинувачені переоформляли корпоративні права, майно підприємств на довірених осіб та розпоряджалися їхніми прибутками.

У такий спосіб учасники організації заволоділи двома підприємствами, спричинивши понад 38 млн грн збитків потерпілим.

Під час обшуків вилучено підроблену документацію, печатки і комп’ютерну техніку, яку використовували для реалізації злочинної схеми.

За клопотанням прокурора накладено арешт на майно обвинувачених – транспортні засоби, об’єкти нерухомості, земельні ділянки, банківські рахунки та грошові кошти на суму майже 20 млн грн.

За матеріалами Дніпро ТВ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: