Російського інформатора із Покровська засуджено до 12 років ув’язнення

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області визнав жителя міста Покровська Донецької області винним у колабораціонізмі. Про це повідомляє 49000 з посиланням на «Судовий репортер».

У період із 31 травня по 29 липня 2023 року обвинувачений у соцмережі «Однокласники» відправляв громадянину РФ, який служить у російській армії, відомості про переміщення військової техніки і особового складу Збройних сид України. Наприклад, писав про тякач, який транспортував танк, про місце ведення артилерійського вогню підрозділами ЗСУ, про чотири автобуси, які везуть українських військових та ін.

Всього у вироку йдеться про 17 епізодів передачі інформації.

У судовому засіданні чоловік провину визнав повністю. Розповів, що що з квітня 2023-го подружився з чоловіком в мережі «Однокласники», передавав йому відомості про переміщення техніки ЗСУ і робив це усвідомлено. За свої повідомлення коштів не отримував, кажучи, що на нього вплинули події. Обвинувачений говорив, що начебто не знав, що росіянин служить в спецслужбах, інформацію передавав з ідейних мотивів. Сказав суду про каяття і просив суворо не карати.

На сторінці цього чоловіка в «Однокласниках» розміщені статті проросійського характеру характеру. Він підписаний на антиукраїнські групи, серед яких «Десант.. Разведка…Спецназ», учасниками якої є військовослужбовці силових відомств РФ

Під час негласних слідчих дій зафіксований діалог обвинуваченого із представником РФ про місця знаходження обʼєктів дорожньої інфраструктури та інженерних споруд Донецької області, військової техніки, залізничних сполучень, залізничних мостів та дорожніх мостів із детальним описом місцезнаходження цих обʼєктів на карті.

Чоловіка судили за  допомогу представникам збройних формувань держави-агресора (ч.7 статті 111-1 ККУ) і призначили йому покарання у виді 12 років позбавлення волі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: