Російські хакери розповсюджують заражене програмне забезпечення через торенти – Держспецзв’язок

Держспецзв’язку попереджає про небезпеку завантаження зламаного програмного забезпечення (ПЗ) через торент-трекери, оскільки його можуть розповсюджувати російські спецслужби, які додають до нього шкідливий код.

Про це повідомляє пресслужба Держспецзв’язку.

У звіті Russia’s Cyber Tactics: Lessons Learned 2022 відзначається, що російські спецслужби активно використовують такі методи для отримання доступу до вмісту комп’ютерів жертв. Хакери троянізують ISO та установчі файли, що може призвести до довготривалого доступу до вмісту комп’ютера.

“Зазвичай таке програмне забезпечення розповсюджується за допомогою торент-трекерів, чим  активно користуються зловмисники, в тому числі російські спецслужби, які додають до зламаного ПЗ шкідливий код”, – йдеться в повідомленні.

Багато системних адміністраторів і користувачів з пострадянських країн досі використовують неліцензійне програмне забезпечення, що додатково збільшує їхню вразливість перед атаками.

Держспецзв’язок закликає українських користувачів уникати завантаження зламаного ПЗ та встановлювати лише ліцензійне програмне забезпечення з офіційних джерел.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: