49000 Полная версия страницы

Росіяни понад 40 разів атакували Дніпропетровщину: поранені двоє людей, пошкоджені будинки та інфраструктура

Протягом доби російські війська понад 40 разів атакували Дніпропетровську область безпілотниками, артилерією та керованими авіабомбами. Внаслідок обстрілів поранення дістали двоє людей, є значні руйнування. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Дніпропетровську ОВА.

Найбільше постраждала Нікопольщина. Під ворожими ударами опинилися Нікополь, Покровська, Червоногригорівська, Марганецька та Мирівська громади.

Пошкоджено підприємство, об’єкти інфраструктури, понад десять приватних і багатоквартирних будинків, господарську споруду та автомобілі.

Поранення отримали двоє чоловіків. 41-річного постраждалого госпіталізували у стані середньої тяжкості. Ще один, 49-річний чоловік, проходитиме лікування амбулаторно.

У П’ятихатках Кам’янського району внаслідок атаки пошкоджено об’єкти інфраструктури.

Також російські війська вдарили по Покровській громаді Синельниківського району, де загорівся приватний житловий будинок.

Інформація щодо наслідків ворожих атак уточнюється.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Exit mobile version