
Протягом доби російські війська понад 40 разів атакували Дніпропетровську область безпілотниками, артилерією та керованими авіабомбами. Внаслідок обстрілів поранення дістали двоє людей, є значні руйнування. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Дніпропетровську ОВА.
Найбільше постраждала Нікопольщина. Під ворожими ударами опинилися Нікополь, Покровська, Червоногригорівська, Марганецька та Мирівська громади.
Пошкоджено підприємство, об’єкти інфраструктури, понад десять приватних і багатоквартирних будинків, господарську споруду та автомобілі.
Поранення отримали двоє чоловіків. 41-річного постраждалого госпіталізували у стані середньої тяжкості. Ще один, 49-річний чоловік, проходитиме лікування амбулаторно.
У П’ятихатках Кам’янського району внаслідок атаки пошкоджено об’єкти інфраструктури.
Також російські війська вдарили по Покровській громаді Синельниківського району, де загорівся приватний житловий будинок.
Інформація щодо наслідків ворожих атак уточнюється.
