Ремонт на проспекті Слобожанському: комунальники усувають недоліки старого зливового колектора

У Дніпрі продовжують докладати максимум зусиль, аби під час аномальних дощів місто не потерпало від затоплень. Роботи проводяться паралельно на декількох напрямках. Зокрема, комунальники майже завершили ремонтні роботи на проспекті Слобожанському. Сьогодні черговий по місту Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра, перевірив виконання доручення мера Дніпра Бориса Філатова щодо проведення своєчасних ремонтів зливових систем Дніпра. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Роботи на Слобожанському проспекті довелося розпочати через просідання ґрунту посеред проїжджої частини.

Андрій Олефіренко, начальник дільниці з обслуговування дощоприймальних мереж: «Просідання це виникло на мережі дощової каналізації, трубопроводу. В результаті розкопки виявилося, що на даній ділянці просто не поклали куска труби. Як кажуть по-народному, в рядянські часи будівельники поклали частково від оглядового колодязя, частково від дощоприймача, а посередині куска труби не було».

Міські служби ліквідували недоліки системи, встановили 12 метрів труб.

Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: «Після того, як ми вскрили, ми побачили, що труба нікуди не йде, вона закінчується. І вся вода, яка потрапляє в систему дощової каналізації, вона не потрапляє в систему зливу, в річку Дніпро, а вона накопичується в ґрунті. Це призводить до того, що ґрунт просто просідає. Зараз ми проклали ці 12 метрів. Ми це питання вирішили».

Роботи з промивання зливового колектору проводять унікальною каналопромивною машиною.

Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: «Шасі ми придбали в Туреччині, а саму установку – в Німеччині. Це одна знайпотужніших машин в Україні. Коли в мене німці запитали, навіщо вам машина такої потужності, і коли я їм показав, в якому стані три роки тому були наші зливові колектори, вони сказали: все зрозуміло, нема питань. Нам її спецзамовленням зробили».

Техніка обладнана насосами потужністю 250 та 500 атмосфер.

Андрій Олефіренко, начальник дільниці з обслуговування дощоприймальних мереж: «Вони мають різне функціональне призначення, в залежності від діаметру трубопроводу, від засміченості, а також від виду засміченості. Адже в наші системи потрапляє навіть коренева система з великих дерев, яка ще й накопичує на собі побутове сміття, ґрунт, що призводить до засмічення самого трубопроводу».

Колектор відновлено. За сприятливих погодних умов комунальники одразу заасфальтують зони проведення робіт.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: