“Регіоналка” Ірина Зайцева хайпанула на темі випадку з поліцейськими у Дніпрі: «скоро будуть вбивати без попередження»

«Автор цифрового контенту» — саме так позначила себе в соцмережі Ірина Зайцева — чекає, що незабаром людей в Україні «вбиватимуть без попереджень». Таким чином, регіоналка хайпанула на темі випадку із патрульними в Дніпрі.

Якщо почитати пост цього автора контенту, то здається, що вона створила рандомний текст, просто задавши вступні «мер, ненависть, поліція, шок, убити всіх»

Звідки такий порив убивати без суду та слідства? Напевно, це з Ірини Зайцевої лізе «чужий-комуніст». Роки партійної кар’єри в СРСР не минули даремно: свого часу вона була секретарем Дніпропетровського міськкома комсомолу. У 90-х доля звела її зі ще одним відомим дніпровським діячем, випускником школи КДБ Іваном Ступаком. Саме в спайку із цим одіозним персонажем Зайцева просувала проросійські проєкти. Від «соціалістичної партії» до явно прокремлівського крила партії регіонів.

 

Ступак, Зайцева, Буленок — впливові діячі часів партії регіонів

Серед регіоналів Ступак і Зайцева були внутрішньою опозицією до сім’ї Вілкулів — через явні маргінальні перекоси в підтримці «старших товаришів із Кремля».

Комсомолка, активістка та просто бойова подруга Івана Ступака багато років обіймала посаду заступника міського голови. На цій посаді вона керувала гуманітарною сферою — від встановлення цензури в питаннях висвітлення діяльності міськради до курування всіх бюджетників «від культури». Вона забезпечувала масовку вчителів різні партійні заходи, правильні голосування бюджетників. А бонусом — контролювала господарську діяльність закладів культури. Відповідно всі ремонти бібліотек, ДК, приміщень для позакласних занять не могли пройти без «візи» Зайцевої. До речі, приклади «міцного господарювання» нинішньої викривальні корупції чудово розписали активісти з Громадського контролю. Сенсаційне розслідування вийшло у 2015 році.

Непрості часи вимагають непростих рішень: при Зайцевій ціна вікна в бібліотеці за курсом тоді доходила практично до 3 тисяч доларів.

Про корупційні скандали регіоналки докладно можна почитати тут.

Але варто зазначити, що з 2021 року й ті, хто писав про незаконне збагачення екс-зама мера, і сама фігурантка розслідувань зійшлися в одній студії.

«Нарік» усіх помирив: ватажок ГК Селін та регіоналка Зайцева прописалися в одній студії

Телеканал D1, згідно сайту YouControl, належить до бізнесу «сім’ї Петровських», серед засновників — рідна сестра скандального бізнесмена Олександра Петровського, якій через суд намагався заборонити називати себе кримінальним авторитетом Наріком.

Саме завдяки медіа-майданчику одіозного бізнесмена, творці «цифрового контенту» — тобто різного роду маргінали, діячі часів регіонів із самого початку війни розганяють різну «зраду», сіють паніку та намагаються хайпувати на людських трагедіях, переслідуючи єдину мету — зведення рахунків із міської владою Дніпра, яка раніше оголосила війну кримінальному анклаву — ОЗУ Наріка.

До речі, чергового хайпа Ірини Зайцевої коментатори не оцінили. «Контент» вдячним глядачам не зайшов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: