28 червня 2024 року стався черговий ракетний удар по Дніпру. Ворог поцілив у житловий будинок у центральній частині міста. Внаслідок удару зруйновано п’ять верхніх поверхів. Наразі відомо про 12 постраждалих. Шестеро з них – у лікарнях. Постраждалим надається уся необхідна допомога. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Дніпровську міську раду.
Надвечір 28 червня росіяни вчергове вдарили по житловій багатоповерхівці у середмісті Дніпра. Внаслідок удару зруйновано п’ять верхніх поверхів. На місці продовжують працювати рятувальники, поліція та комунальні служби.
“Зараз наше завдання – якнайшвидше розібрати завали. Техніки та людей достатньо. Комунальники, міськсвітло, усі профільні фахівці — усі також працюють”, — повідомив мер Дніпра Борис Філатов, який перебуває на місці.
Також, за інформацією керівника Дніпропетровської військової адміністрації Сергія Лисака, нині відомо про одного загиблого та дванадцятьох постраждалих. У квартирах, ймовірно, заблоковані люди.
“Рятувальники працюватимуть, доки не впевняться, що під завалами нікого немає”, — наголошує в.о. керівника обласного управління ДСНС Анатолій Сугак.
Для усіх постраждалих багатоповерхівки розгорнули пункт розміщення на базі дитячого садка № 112, вул. Вартових Неба, 5 (колишня вул. Бородинська). Телефони; 380976517357, 380992991549.
“Наш садочок готовий прийняти постраждалих. На зараз розгорнули 20 ліжок. Є водичка, чайники, кава, чай, сухпайки. Заклад відчинений цілодобово, тут чергують наші працівники. Ті з постраждалих, у кого є потреба, можуть приходити”, — каже керівниця дитсадка № 112 Людмила Біжко.
Для отримання компенсації збитків постраждалим необхідно подавати заяву через “Дію”.
“Мешканці, помешкання яких постраждали чи зруйновані, можуть подати заяву та документи на відновлення житла через застосунок «Дія». Після цього відповідна комісія адміністрації Шевченківського району проведе обстеження. Якщо у постраждалих немає «Дії», вони можуть звернутися до Центру надання адміністративних послуг і подати відповідну заявку. Якщо виникають питання, то можна звертатися до відповідальної особи в адміністрації Шевченківського району за телефоном: 096-328-06-74. Робіть і датуйте фотографії пошкоджень обов’язково”, — підкреслив голова адміністрації Шевченківського району Олег Дюдкін.
Комунальні служби готові приступити до робіт з ліквідації наслідків прильоту. Чекають допуску до робіт: 13 самоскидів, 4 ескалатори-навантажувачі, 1 автокран, 2 автовишки, 3 ескалатори, 1 фронтальний навантажувач, 55 працівників.