“путін відчуває програш”: The New York Times опублікувало статтю про готовність росії до переговорів

The New York Times опублікувало статтю, в якій йдеться про готовність путіна до переговорів з Україною. Кандидат політичних наук Ростислав Балабан допоміг розібратися з ситуацією.

За словами Балабана, важливо пам’ятати, що інформація, яка з’являється в західних ЗМІ, не завжди відображає думки чи підходи західних політиків та аналітиків. Росія впливає на багато видань, включаючи The New York Times. На думку експерта, головною метою є переконати західних партнерів у тому, що відкладення постачання озброєння може лише збільшити кількість жертв і не призведе до перемир’я.

Ростислав також додав:

«путін відчуває програш і чим більше програш, тим більше він волає про переговори. А переговори про що? Одна зі сторін не здатна до переговорів – це росія. росія каже, що вона не веде війну, не нападала, не вбиває, то переговори про що? Одна зі сторін має визнати, що це агресія, це напад. Результатом цих переговорів має бути виведення всіх військ з території України».

Експерт зазначив, що переговори для росії – це визнання того, що вона окупувала, можливість перехопити подих і зробити чергову атаку.

За матеріалами Дніпро Оперативний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: