PROZORRO AWARDS 2023: Дніпровську міськраду було нагороджено почесним дипломом “За найбільші обсяги закупівель для потреб оборони”

Напередодні на урочистому заході PROZORRO AWARDS 2023, організованому Міністерством економіки, PROZORRO, а також західними партнерами та у присутності дипломатичного корпусу, Дніпровську міськраду було нагороджена почесним дипломом “За найбільші обсяги закупівель для потреб оборони”. Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов у соцмережі.

Борис Філатов відзначив, що Дніпро є абсолютним лідером у підтримці обороноздатності держави серед місцевого самоврядування, і цей факт визнано вже всіма. Крім цього, за цифрами у тому ж PRОZORRO, Дніпро обійшов як інші міста, так і величезні державні корпорації з багатомільярдними бюджетами.

“Крапку поставлено.

Вчора на великому та урочистому заході, організованому Міністерством економіки, PROZORRO, а також нашими західними партнерами та у присутності дипломатичного корпусу, Дніпровську міськраду було нагороджена почесним дипломом «За найбільші обсяги закупівель для потреб оборони».

Так, той факт, що Дніпро є абсолютним лідером у підтримці обороноздатності держави серед місцевого самоврядування, визнано вже всіма.

І не лише місцевого самоврядування.
За цифрами у тому ж PRОZORRO ми обійшли як інші міста, так і величезні державні корпорації з багатомільярдними бюджетами.

Факт визнано всіма. Крім тих, хто намагається побудувати собі кар’єру на брехнях за гроші та обмані корисних ідіотів.

Але гнойові жуки-скарабеї, які невпинно катають свої кульки з лайна, на те й комахи, щоб їх не помічати.

Працюємо далі.

Дякую кожному мешканцю Дніпра – платнику податків”, – написав у соцмережі мер Дніпра.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: