Про Чернігів: не можна допустити руйнування місцевого самоврядування, — Геннадій Корбан

Керівник Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан в етері телеканалу «ДніпроTV» прокоментував ситуацію у Чернігові.

– Я вважаю, що це, безперечно, серйозний сигнал місцевій владі. Тому що це певною мірою наступ на місцеву владу з боку центральної влади. Найперший рік війни і найважчий, кривавий період, коли нікого не було і не було жодної центральної влади, ми їх тут не бачили, все лягло на плечі місцевої влади. І місцева влада зорієнтувалася і робила все для того, щоб допомогти військовим, людям, волонтерам, для того, щоб захистити міста, захистити свої громади тощо. І вони впоралися, я вважаю, впоралися краще, ніж будь-хто.

Тому те, що сталося у Чернігові – безумовно наступ на права місцевого самоврядування. Це руйнація місцевого самоврядування. Ви правильно кажете – військові повинні керувати, для цього створено військові адміністрації в областях. Загалом військова адміністрація – їй підкоряються всі, і мери міст, і місцева влада – всі шанобливо ставляться до військових адміністрацій і до їхнього волевиявлення, до їх наказів і до тих заходів, які вимагають військові адміністрації, і це все виконується.

Але навіщо руйнувати місцеве самоврядування? Навіщо передавати одній людині повноваження мера, поради, виконкому, причому людині, котра явно не знає, що таке місцева влада, і не знає, як це працює?

Тому це просто призведе до колапсу і до руйнування і насамперед погіршення життя звичайних людей.

Я вважаю, що це є помилка центральної влади.

Я не знаю, що говорити, для цього у нас є європейські посли, є Асоціація міст, вони мають звернути увагу на те, що відбувається у Чернігові, і надати цьому резонансу, надати цьому значення, не допустити руйнування місцевого самоврядування центральною владою.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: