Прем’єр-міністр Угорщини Орбан назвав Україну “фінансово неіснуючою”

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що “Україна у фінансовому сенсі – неіснуюча країна” і без підтримки партнерів війна одразу закінчиться. Чергова скандальна заява угорського політика очікувано викликала схвальну реакцію у москві.

Слова Орбана наводять угорська редакція “Радіо Свобода” i 24.hu.

Прем’єр-міністр Угорщини нарікає на те, що громадська думка у Європі ще не готова змусити лідерів країн переглянути санкційну політику щодо Росії, але, за його словами, “цей час настане”. Орбан поскаржився на нібито більше поганих новин з України щодо становища угорської громади, а також перейшов до того, що Європа змушена фінансувати багато потреб України.

“Україна у фінансовому сенсі – неіснуюча країна, вона не може сама себе фінансувати. Питання стоїть про те, чи ми утримуємо Україну, чи ні. Щойно ми скажемо “ні” – війна закінчиться”, – заявив він.

Орбан акцентував увагу на тому, що Європа дає кошти на українські пенсії, заробітні плати, потреби освіти й охорони здоров’я, відтак не даючи ці кошти у свої бюджети, і так “не може тривати безкінечно”.

Слова Орбана вчергове знайшли своє схвалення у росії. Так, заступник секретаря Ради безпеки рф дмитрій медведєв заявив наступне:

“Молодець, сміливо і точно для європейського політика. Можна лише додати, що як тільки закінчиться західне фінансування, закінчиться сама Україна”, – відреагував колишній президент рф.

За матеріалами “Європейської правди“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: