Прем’єр Болгарії порівняв із «терористами» фермерів, обурених зняттям бану на зерно з України

Болгарський прем’єр-міністр Ніколай Дєнков у суботу різко відреагував на відмову зустрітись місцевих фермерів, які планують масштабні протести після зняття заборони на імпорт зерна з України.

Слова Дєнкова цитує болгарський портал БНР, повідомляє «Європейська правда».

Прем’єр Болгарії наголосив, що твердження фермерів про нібито відсутність підтримки з боку держави є «абсолютно неспроможними».

«Представники сектору… не можуть зі зневагою ставитися до європейських вимог з огляду на те, що трактори, якими вони хочуть перекрити дороги, куплені за європейські кошти; вони не можуть казати, що Європа їх не цікавить, коли більша частина коштів, які вони отримують у вигляді субсидій і допомоги, є європейськими», – заявив він.

Дєнков порадив виробникам зерна відмовитися від європейських коштів, а потім забороняти українські товари. «Я не веду переговорів із терористами», – сказав прем’єр Болгарії на відмову фермерів від зустрічі з ним.

Слова урядовця засудив Болгарський союз фермерів, стверджуючи, що останні 100 днів з ними відмовлялись зустрічатись, й підкресливши, що їхні протести є реалізацією конституційного права кожного громадянина.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: