Позбавляв матерів прав: суддя з Одещини виносив “правильні” вироки для чоловіків

Ухилятися чоловікам від мобілізації за рахунок дітей допомагав суддя Білгород-Дністровського міськрайонного суду. Його підозрюють в отриманні хабаря за такі рішення. , повідомляє 49000.

Слідство встановило, що суддя отримав 1500 доларів за «правильне» рішення. Ним встановлювалось місце проживання неповнолітньої дитини з батьком. Батько в такому випадку міг виїхати за кордон і уникнути мобілізації. Вища рада правосуддя надала дозвіл на утримання під вартою цього судді.

Також правоохоронці з’ясували, що за 2022-2023 роки суді Білгород-Дністровського міськрайонного суду винесли понад 1000 таких рішень на користь військовозобов’язаних чоловіків. Після цього зафіксовані випадки, коли чоловіки покидали країну без дітей. Місце проживання деяких дітей було зареєстроване на тимчасово окупованій території.

Окрім цього слідчі зафіксували підробку процесуальних документів та втручання у систему авторозподілу судових справ. Це давало можливість позивачам потрапляти до необхідних суддів, які виноситимуть рішення на користь військовозобов’язаних. Наразі слідство триває, встановлюють інших осіб, які могли б бути причетними до справи.

Як дізнались журналісти, майже всі рішення Білгород-Дністровського міськрайонного суду щодо позбавлення матері права виховання дитини на користь батька ухвалили четверо суддів цього суду – голова Олександр Боярський (364), Сергій Савицький (312), Валентин Заверюха (124) та Юлія Шевчук (30).

Також «Антикорупційний вимір» повідомляв раніше, що до схеми залучила адвоката, він шукав клієнтів й виступав посередником при зустрічах та передачі коштів. Ухилянтів, які прагнули скористатись такою послугою, шукали в соцмережах, публікуючи там відповідні оголошення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: