Позачергова сесія Чернеччинської сільради: протистояння депутатів з сільською головою

Відкриття ЦНАПу та призначення керівника. У Чернеччинській сільраді пройшла позачергова сессія. Бурхливі дискусії виникли при обговоренні кандидатури керівника Центру. Кого все ж призначили?

Лунає Державний Гімн України. Депутати приступають до вирішення нагальних проблем громади.
Головна тема позачергової сесії — відкриття Центру надання адміністративних послуг.

«На розгляд сесії виноситься питання про утворення структурного підрозділу — Відділ центру надання адміністративних послуг Чернеччинської сільської ради — та затвердження його положення», — оголошує Наталія Сільман, голова Чернеччинської громади.

За утворення ЦНАПу проголосували одностайно. Щодо кандидатури керівника — виникли розбіжності. Голова громади Наталія Сільман запропонувала свою людину. Але не всі були згодні.

Олена Гунько, проти призначення якої виступили депутати, представниця забороненої в Україні проросійської політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».

На сесію в Чернеччинську громаду були запрошені представники Новомосковської районної військової адміністрації. Саме вони ініціювали відкриття ЦНАПу в громаді.

«Правильно було сказно Іваном Олександровичем — єдина громада в області, єдина, яка не створила ЦНАП, ми з вами для чого працюємо усі? Депутати, виконавча влада — для того, щоб покращити якомога краще наше життя, громади життя», — говорить Володимир Михайлов, заступник начальника Новомосковської РВА.

Після довготривалого емоційного обговорення усіх кандидатур депутати все ж знайшли компроміс. Проголосували за колишнього сільського голову.

На сесії обговорювали ще одну тему — освітлення, яке в одній частині села є, в іншої — немає. В деяких районах, як кажуть селяни, освітлення виглядає як «дискотека» із заржавілими плафонами. Також депутати просили надати їм звіт про ремонти в громаді, але на цій сесії їм не показали цієї інформації.

Під час 20-хвилинної перерви депутати не стримували емоції.

«Було дуже емоційно, тому що чотири роки ми в цьому складі працюємо з депутатами, і от за всі 4 роки складається враження, що не на розвиток нашої громади, а просто, щоб усі, хто задіяний в апараті, в керівництві сільської ради працюють, щоб у них було робоче місце», — скаржиться Аліна Олексійчук, депутатка Чернеччинської сільської ради.

До речі, у Чернеччинській громаді нарешті з’явилося бетонне укриття біля школи. Але воно замаленьке та холодне для дітей.

«Зараз там діти просто, вони оце там посиділи 2 години, наприклад, пішли додому — вони вже наступного дня захворіли, вони вже не прийшли в школу, тому що там просто холодно, вони не пропрацьовані, таке враження що їх зробили так, скомпонували», — додає Аліна Олексійчук, депутатка Чернеччинської сільської ради.

Отже проблем вистачає. Наступні сесії також обіцяють бути напруженими.

За матеріалами ДніпроTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: