Посадовець і підприємець вкрали 2,2 млн грн на ремонті оборонних об’єктів

Керівника відділу експлуатації житлових приміщень одного з міст Волинської області та генерального директора приватного підприємства підозрюють у привласненні коштів місцевого бюджету на суму понад 2,2 мільйона гривень. Про це повідомляє 49000 с посиланням на ДБР.

Наприкінці 2023 року компанія уклала чотири договори з приватним підприємством на ремонт приміщень, що використовуються для потреб одного із озброєних формувань регіону. Для виконання цих робіт було виділено субвенцію у розмірі майже 10 мільйонів гривень.

За інформацією ДБР, керівник компанії та підрядник вирішили привласнити частину виділених коштів. Протягом 2023 року директор приватного підприємства вносив неправдиві дані до актів виконаних робіт, завищуючи вартість матеріалів та включаючи роботи, які фактично не виконувались.

Слідство встановило, що начальник відділу експлуатації житлових приміщень підписував підроблені акти виконаних робіт, внаслідок чого кошти надходили на рахунки приватного підприємства.

Внаслідок цих дій місцевому бюджету було завдано збитків на суму понад 2,2 мільйона гривень.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що посадовця міграційної служби в Одеській області підозрюють у незаконному збагаченні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: