Пільговий проїзд в громадському транспорті: як у Дніпрі працює система учнівських квитків

З настанням нового навчального року постало питання щодо розміщення учнів в інших школах для змішаної форми освіти. Щоб діти з комфортом могли доїхати до свого навчально закладу, у Дніпрі працює система учнівських квитків. 

Учнівський квиток – це справжнє посвідчення школяра. Документ має безліч корисних функцій для юних дніпрян, одна з яких – безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

Вероніка та Аліна, школярки: «Учнівський квиток дає безкоштовний проїзд. Це дуже важливо, коли ти навчаєшся в школі і в тебе не так багато грошей. До того ж, коли ти живеш не так близько до центру міста — це дає велику перевагу», — «Я погоджуюсь з Аліною. Найголовніше – це безкоштовний проїзд».

Анастасія та Таїсія, школярки: «Так як ми займаємося в театральному, то нам потрібно дуже багато часу приділяти на дорогу. Але за допомогою оцього учнівського квитка ми можемо швидко та безкоштовно дістатися до наших занять».

Коли школярі повернуться за парти, квиток слугуватиме своєрідною перепусткою до школи, де є турнікети. Завдяки йому спеціальна електронна система фіксуватиме час заходу та виходу учня із закладу освіти. Це допомагає батькам знати, де й коли перебувають їх діти.

Артем Трапезніков, директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» ДМР: «Учнівський квиток у місті Дніпро діє вже 3 роки, і ми розуміємо, що ми перші в Україні, хто зробив в принципі безкоштовний проїзд для наших школярів. Користь цього учнівського квитка — це, по-перше, посвідчення учня; прохід через турнікетну систему в закладах освіти, щоб батькам приходило смс-повідомлення, що дитина прийшла до закладу. І також велика привілея — це безкоштовний проїзд в електротранспорті та знижка 25 відсотків на проїзд у маршрутках».

Всього таким посвідченням користується більше 100 000 школярів. Аби отримати учнівський квиток, потрібно заповнити електронну анкету на сайті ednipro.dp.ua.

За матеріалами ДніпроTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: