Підвищення зарплат вчителям: скільки платитимуть з нового року

Починаючи з січня нового року зарплати вчителів в Україні збільшаться. Їх збираються підвищити більше ніж на 20%. Проте такі зміни відбудуться у 2 етапи, – повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на «Сніданок з 1+1».

В Україні збільшили освітню субвенцію на 15,5 мільярда гривень. Тому основна частина цих грошей піде на заробітну плату для вчителів.

«Ми розуміємо, що в країні пріоритет – оборона, ми розуміємо, що певні виплати для вчителів були зняті. Але важливо те, що вони повертаються і підвищуються. Безумовно, ми повинні розуміти, що це ще далеко до тієї гідної зарплати, яку повинен отримувати вчитель», – повідомив міністр освіти й науки України Оксен Лісовий.

Підвищення заробітної плати планується провести у 2 етапи. Перший відбудеться після Нового року: від січня оплата праці вчителів зросте на 10%. Другий етап відбудеться у квітні – зарплати знов піднімуть на 12,6%.

Наразі українські педагоги отримують в середньому 13 тисяч гривень. А вже у наступному році, після квітня, їх зарплата складатиме близько 16 тисяч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: