Під ударом ворога були три райони Дніпропетровщини

Понад 40 разів ворог атакував три райони області безпілотниками та артилерією. Двоє людей дістали поранень. Про це ввечері 25 червня повідомляє Дніпропетровська ОВА, передає 49000.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська та Мирівська громади. Понівечені підприємство, інфраструктура, ліцей, багатоквартирний будинок і автомобілі. Постраждали двоє чоловіків 22 та 54 років. Лікуватимуться амбулаторно.
На Синельниківщині противник бив по Дубовиківській та Васильківській громадах. Виникли пожежі.
На Криворіжжі росіяни поцілили по Зеленодольській громаді.
Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.
Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: