Петицію про повернення громадянства Геннадію Корбану підписало вже понад 12 тисяч громадян

Президента просять переглянути та скасувати указ про припинення громадянства України Геннадія Корбана. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт президента України.

12 серпня на сайті президента було зареєстровано петицію «Про перегляд помилкового рішення та скасування Указу Президента України №502/2022 від 18 липня 2022 року в частині припинення громадянства України Корбана Геннадія Олеговича» №22/158884-еп. Наразі петицію вже підписали більше 12,5 тисяч осіб. Залишилося ще 88 днів для підписання.

Автор петиції Андрій Магера у тексті наголосив, що припинення Геннадія Корбана громадянства України «завдає істотного удару по авторитету нашої держави як правової та європейської, а в умовах війни – по обороноздатності Дніпра як одного з ключових центрів опору російській агресії», адже його внесок «у справу захисту України зараз, як й у 2014 році, – вагомий та беззаперечний».

Зокрема автор посилається на Конвенцію про статус апатридів 1954 року, Конвенцію про скорочення безгромадянства 1961 року, Європейську конвенцію про громадянство 1997 року, що стали частиною національного законодавства України та апелює до того, що Україна як держава взяла на себе жорсткі міжнародні зобов’язання щодо уникнення випадків безгромадянства.

Петицію можна підписати тут.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: