Пенсії заберуть у тих, хто до кінця серпня не пройде ідентифікацію: кого зачепить нове правило

В Україні частина пенсіонерів має пройти до кінця серпня ідентифікацію особи. Це стосуватиметься тих, хто знайшов притулок за кордоном. Виплата пенсії буде здійснюватись на поточні рахунки, відкриті в українських банках.

Для ідентифікації можна скористатися сервісом «Дія. Підпис». Сервіс доступний на порталі електронних послуг Пенсійного фонду. Пенсіонери можуть зайти до особистого електронного кабінету та скористатися сервісом «Дія. Підпис» для проходження ідентифікації.

Пройти консульський доказ. Пенсіонери також можуть пройти ідентифікацію особи, відвідавши відповідну консульську установу у країні свого проживання. Консульська посадова особа засвідчить їхнє нинішнє місце проживання за кордоном.

Якщо пенсіонер не пройде ідентифікацію, то виплату пенсії буде припинено. Для тих, хто досяг пенсійного віку, перебуваючи за кордоном та хоче оформити пенсію, це можна зробити дистанційно через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Для отримання пенсійних виплат за кордоном українські пенсіонери можуть обрати міжнародні перекази через Укрпошту. Цей варіант стосується тих, хто раніше отримував пенсійні виплати готівкою в Україні.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: