Пацієнт, що ледь не загинув через недбалість лікарні Мечникова, позиватиметься до суду

Журналіст Геннадій Сенкевич, який ледь не загинув у лікарні Мечникова, коли потрапив туди з інфарктом, має намір довести у суді недбалість працівників лікарні, повідомляє 49000.

17 червня 2022 року чоловік звернувся до лікарні імені Мечникова з підозрою на інфаркт. Але внаслідок невірної постановки діагнозу чоловік ледь не загинув, і його здоров’ю спричинена значна шкода. Основною проблемою стало те, що пацієнту вчасно не зробили тест на тропонін, який застосовується для діагностики інфаркту. Ціна життя Геннадія – 80 гривень. Саме стільки коштує цей тест в аптеці.

Геннадій сам вирішив добиватися справедливості і з’ясувати, як такий ганебний факт міг відбутися у відомій лікарні.

У відповідь на запит журналістів медичний директор лікарні Сергій Тимчук повідомив, що тести на тропонін знаходяться в Центральній лабораторії лікарні, котра працює цілодобово і вважається однією з найкращих у місті. 17 червня хворому тест не зробили без пояснення причин.

У той же час за інформацією департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної військової адміністрації, у ОКЛ ім. Мечникова за 2022 рік і перше півріччя 2023 року від гострого інфаркту міокарду загинуло 36 пацієнтів.

Геннадій Сенкевич, який лише дивом вижив має намір позиватися до суду, аби уберегти інших пацієнтів від недбалості лікарів Мечникова.

Нагадаємо, що останнім часом лікарня імені Мечникова все частіше попадає у скандали через свого керівника Сергія Риженка. Так самі працівники лікарні жаліються, що Риженко використовує їх як власну ботоферму, не даючи виконувати прямі обов’язки. А нещодавно Риженко збирався віддати 165 мільйонів за ремонт лікарні дуже сумнівному підряднику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
24/02/2024 - 18:39

Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: