Оператівна інформація стосовно опалення станом на 14:00

Щодо ситуації в енергетиці.

Споживання електроенергії зростає. Дефіцит потужностей зберігається.

На цей час Дніпро не перевищує споживання виділених на сьогодні лімітів. Тож у місті діють графіки стабілізаційних відключень.

З ними можна познайомитись  на сайтах приватних енергетичних компаній  за цими посиланнями:

–  якщо ви абонент ДТЕК –  https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns

–  якщо ви абонент ЦЕК – https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/754-timchasovi-grafiki-pogodinnikh-vidklyuchen.html

Та енергетики не виключають, що у вечірню пікову годину зниження температури може викликати перенавантаження системи. Тож завчасно звертають увагу дніпрян на помірне споживання електрики ввечері та вранці.  А також  про  ощадливіше споживання живлення особливо у морозну погоду.

За розпорядженням міського голови Дніпра Бориса Філатова всі комунальні служби міста переведені на посилений режим роботи і  знаходяться  на цілодобовому чергуванні. Аби у разі надзвичайних ситуацій оперативно реагувати на  ситуації, що можуть виникнути безпосередньо на об’єктах  комунальної власності.

Міська влада Дніпра знову звернула увагу енергетиків, що теплопостачальні підприємства відносяться до об’єктів критичної інфраструктури.

Станом на 14:00 у місті працюють всі об’єкти всіх трьох теплопостачальних підприємств міста: КП «Теплоенерго»,  КП «Коменергосервіс»  та КП «Жилсервіс Дніпро». Опаленням забезпечені всі будинки, які обслуговують  ці теплопостачальні підприємства.

У роботі на цей час і всі підвищувальні насосні станції (ПНС).

Щодо аварійних робіт та робіт за заявками жителів міста.

Сьогодні аварійні бригади КП «Дніпроводоканал»  знову працюють на ліквідації  засмічень на мережах водовідведення та  виявлених пошкодженнях мереж водопостачання.

Зокрема, без припинення водопостачання ведуться аварійно – відновлювальні роботи по вул. Сергія Єфремова, 1. За цією адресою комунальники ліквідують пошкодження водопроводу Д 200 мм. Задіяна одна бригада Соборного району та дві одиниці спеціальної техніки.

Всього за декілька годин працівники КП «Дніпроводоканал» вправились з аварійними роботами по вул. Чаплинській, 215,  жителям  сел. Чаплі відновлено водопостачання.

На цей час у роботі комунальників водогін по вул. Козака Мамая, 33б,  припинено водопостачання за наступними адресами:

-вул. Гладкова, буд. 16, 20, 22, 24,26;

-вул. Казакевича, буд. 5, 6, 9;

-вул. Козака Мамая, буд. 4 – 26.

Також аварійно – відновлювальні роботи ведуться по вул. Киснева, 4, тимчасом без води жителі таких будинків:

-просп. Слобожанський, буд. 98, 100;

-вул. Магдалинівська, буд. 1-8;

-вул. Запасна, буд. 1-12;

-вул. Сагайдачного, буд. 1-7;

-вул. Киснева, буд. 2, 4, 6, 8.

У зв’язку з проведенням аварійних робіт по вул.Сормівській,23 , припинено водопостачання приватного сектору АНД району.

В тому ж районі  комунальники сьогодні продовжують роботи на водоводі по вул. Яна Гуса, 36. Нагадаємо, на цьому об’єкті  проводять заміну понад 150 метрів труби на ділянці зі складними ґрунтами.

Старі поржавілі металеві труби уже демонтовані. Сьогодні продовжуються роботи з прокладання сучасних поліетиленових труб, діаметром 75 мм, які більш стійкі до корозії.

На час проведення ремонтних робіт, на вул. Яна Гуса у спеціально відведеному місці, люди можуть набрати воду для своїх потреб .

Наші комунальники докладають максимум зусиль, аби завершити всі роботи по вул. Яна Гуса, 36 до кінця цього тижня і відновити стабільну подачу води.

Йдуть ремонтні роботи і на тепломережах.  Бригада КП «Жилсервіс Дніпро» працює на пр.Поля, 76а. Там стався порив на трубопроводі. Аварійно-ремонтні роботи тепловики планують завершити протягом дня.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12

(096) 732-12-12

(073) 732-12-12

Також заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: