Один день з життя соціального працівника у Дніпрі

Вони принесуть продукти, приберуть і вислухають. Серед їхніх підопічних одинокі, літні і люди з інвалідністю. На пам’ять знають ім’я кожного.  І мають встигнути до всіх, з ким співпрацює територіальний центр. Про це розповіли на телеканалі ДніпроTV.

«Доброго дня, Віктор Анатолійович. Привезла я вам наборчик. Добрий наборчик, зараз подивимося що там саме».

Робочий день Катерини Лущак починається о 8-й ранку. Жінка користується велосипедом. У переліку нужденних – літні, самотні і люди з інвалідністю. За день має відвідати щонайменше сімох своїх підопічних.

Катерина Лущак, соціальна працівниця Дніпровського міського територіального центру: «Ходжу я до них, звичайно, по-різному. До кого ходжу два рази в неділю, до кого ходжу кожного дня, тому що вони потребують цього, моєї допомоги».

Віктор Тупало послугами соціальних працівників користується 8 років. З них два охоче спілкується саме з Катериною Лущак.

Віктор Тупало, підопічний Дніпровського міського територіального центру: «Як по її графіку — понеділок і п’ятниця. Ну, в другий раз у них в середу там оперативка, вона біжить, то все одно забіжить до мене. Десь щось так чи не так, то вона мені передзвоне. Завжди спитає що, де, до чого».

Сьогодні середа. І на оперативці Катерина Лущак з колегами обговорює індивідуальні плани. Треба закупити необхідні продукти, визначити фронт робіт у підопічного. І головне — всюди встигнути!

Катерина Лущак, соціальна робітниця Дніпровського міського територіального центру: «Приходиш до них, як на свято. Тому що вони чекають нас. Тому що ми їхні очі і руки, і ноги, і все».

У Чечелівському районному терцентрі Дніпра працюють соціальні робітники-швачки, перукарі, водії і навіть ремонтники.

Тетяна Кашура, начальниця відділу Дніпровського міського територіального центру у Чечелівському районі: «Соціальний працівник надає послуги людям залежно від групи рухової активності. Буває два-три рази в недвлю. Все залежить від стану та захворювання наших підопічних».

Всього більше сорока видів послуг. У міському територіальному центрі 471 соціальний працівник. Вони обслуговують 6 тисяч підопічних Чечелівського району.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: