Оце апетити: фігуранту справи про спробу підкупу мера Дніпра оголосили нову підозру в розкраданні 307 млн грн

Гучний скандал, пов’язаний зі спробою екс-нардепа та колишнього керівника «Укрбуда» Максима Микитася підкупити мера Дніпра Бориса Філатова за 22 млн євро, рік назад наробив чимало шуму в інформаційному просторі. А сьогодні стало відомо, що Микитасю оголосили нову підозру в розкраданні 307 млн гривень на будівництві для міноборони.

Його компанія мала побудувати склади для ракет за 3 млрд гривень. Частину цих грошей підозрюваний хотів привласнити, проте законодавство дозволяло йому отримати лише 30% від річного обсягу робіт як аванс. Тож він і його помічники повпливали на силовиків та змогли збільшити його розмір до 80%.

Міноборони перахувало понад 307 млн гривень. Втім, будівництво об’єкта, який мав би підсилити обороноздатність країни, фактично не розпочали, а виділені кошти вивели на рахунки інших підконтрольних компаній.

Разом із Микитасем підозри отримав його парламентський помічник Андрій Якусевич, директор ТОВ «Північно-український будівельний альянс» Олександр Дорош і експерший заступник начальника Генерального штабу ЗСУ Ігор Колесник (обіймав посаду в 2016-2019 роках).

За матеріалами Наше Місто

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: