Обережно, олімпійці – братва Наріка на підльоті!

Валерій Кондратєв, він же відомий в певних колах як Гастелло, збирається висунути свою кандидатуру на посаду голови відділення НОК України в Дніпропетровській області.  Обирати нового очільника будуть незабаром.  Навіщо поплічнику кримінального авторитета Наріка олімпійський рух?

Це перш за все легалізація статусу та хоча б формальне приближення до офіційної влади. Враховуючи токсичність персонажу та входження його в ОЗУ Наріка (він же Петровський, він же Налекрешвілі), Гастелло потрібен привід з’являтися в оточенні офіційних осіб, виїзджати за кордон, піаритися у ЗМІ  за рахунок спортсменів Дніпропетровщини.

  Братва з давніх часів обожнювала оточувати себе «кубками»

Ось так виглядає компанія «фізкультурників»:

Коломойський, Гастелло, Нарік, Умка. Двоє персонажів уже на «шконках».

Криваве ОЗУ Наріка та їх соратника Коломойського переживає не кращі часи – Умку (він же Сергій Олійник) визнали злодієм в законі та врешті-решт запроторили у СІЗО, Коломойський теж  перебуває за гратами. Чекає на суд і Андрій Павелко, сват Наріка. Ще один «видатний» спортивний функціонер, якого звинувачують у розкраданні коштів, призначених на будівництво дитячих футбольних полів.

Свати Нарік та Павелко та їх гастролі по церквам з кубком

Однак Павелку його посади у офіційних спортивних організаціях дозволили побудувати непогану політичну кар’єру – через можливість контакту з першими особами держави. Тож ймовірна посада для Валерія Кондратьєва у НОК – спроба Петровського (який утік з країни на початку війни) знову втертися у довіру до перших осіб держави.  Гастелло – повністю підконтрольний йому персонаж та молодший бізнес партнер.

“ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ 2006” (ЄДРПОУ 34823800) Кондратьєв разом з Оксаною Петровською (матір’ю Наріка) є серед засновників.

“ЗОВНІШТОРГРЕСУРС” Знову Кондратьєв разом з Оксаною Петровською є серед засновників. І знов компанія пов’язана з інтересами Петровського та Івана Омельченко. 

Є ще “КЛУБ ЧІПСІВ”, “ЄВРОГРУПТРАНС”, “СНЕК ПРОДАКШН”, “ПЛОДООВОЧЕВИЙ КОМБІНАТ “ХЕРСОН” .

Зараз Гастелло та бойовики з ОЗУ проводять агітаційну роботу серед тренерів та очільників обласних федерацій. Основна теза – скоро владі Зеленського кінець, тому «думайте». Вдаються до маніпуляцій та погроз. Мовляв, із олімпійців можна стати параолімпійцями, якщо неправильно проголосувати на виборах нового очільника обласного відділення НОК.

До речі, щодо параолімпійського руху. Сам пан Нарік-Петровський може дійсно вступити до його лав – не задарма ж заочно оформив інвалідність. Чи то було лише заради «білого квитка»?

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: