Новий штам COVID у Дніпрі: чим небезпечна нова мутація вірусу

Коронавірус все ще серед нас. Кількість випадків захворювання українців на COVID-19 збільшується у зв’язку з появою нового штаму вірусу. Чи є загроза нової пандемії, хто найбільш вразливий до хвороби та як себе захистити? Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

24 лютого змінило життя всіх українців. Більшість вже встигла забути про пандемію та «масочний» режим. Однак, ворог нашого імунітету все ще є серед українського населення.

Цього місяця захворюваність на COVID-19 зросла майже втричі. Наразі в Україні зареєстровано 28 тисяч випадків.

Володимир Іванович, лікар – інфекціоніст: «Зараз COVID змінив свій інкубаційний період, тепер він досягає п’яти днів. На перший план виходять катеральні проявлення, тобто закладеність носа, болі в горлі, помірні головні болі й сухий кашель, який, як правило, найчастіше закінчується гострим бронхітом. Це також не виключає розвиток важких пневмоній». 

В окремих регіонах заходу України збільшуються летальні випадки через вірус COVID-19. Найбільш уразливою категорією населення є ті, хто має хронічні хвороби. Найефективніший метод профілактики тяжкого ступеню захворюваності — вакцинація. Також зберегти здоров’я допоможе низка простих правил.

Дар‘я Юріївна, сімейна лікарка: «Тобто дотримання здорового способу життя, укріплення імунітету, прогулянки на свіжому повітрі, також треба дистанціюватися від хворих людей. Носити маску самим хворим, а також запобігати знаходженню в місцях скупчення великої кількості людей в період інфекційного сезону». 

У Дніпрі триває вакцинація. Її проводять щодня у спеціальних пунктах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: