Нові тарифи на газ для українців: вартість за кубометр на весь рік

У травні 2023 року в Україні були оголошені нові тарифи на газ, які діятимуть протягом наступних 12 місяців, до 1 травня 2024 року включно. Більшість сімей (приблизно 98%) сплачує “Нафтогазу”, який встановив тариф у розмірі 7,96 грн. за кубометр. Загалом, вартість газу у різних постачальниках коливається від 7,7 до 9,99 грн за кубометр.

Найвигідніша пропозиція надається компанією “ЕРУ Людям”, яка є невеликим столичним постачальником газу. Найвищі ціни спостерігаються в компанії “СвітлоГаз”, яка також базується у Києві.

Щодо “Нафтогазу”, 12,4 млн українських сімей користуються послугами цієї компанії, і вартість газу для них не змінилася.

“Рішення було прийнято з урахуванням військового стану та економічної ситуації в Україні. За всієї складності ситуації ми продовжимо тримати ціну палива для наших громадян на довоєнному рівні”, – заявив голова “Нафтогазу України” Олексій Чернишов.

Проте рішення про збереження тарифів на попередньому рівні залежить не тільки від “Нафтогазу”, але й від усіх постачальників газу. Під час воєнного стану в Україні діє мораторій на підвищення ціни газу для побутових споживачів.

За матеріалами “Obozrevatel“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: