НБУ послабив валютні обмеження: як купувати валюту з грудня

Національний банк України (НБУ) продовжує послаблення валютних обмежень, спрямованих на полегшення умов для бізнесу та громадян. Чотири ключові зміни відкривають нові можливості для фінансових установ, експортно-кредитних операцій та громадян, спрямовані на забезпечення безпеки, медичної допомоги та освіти, передає «Наше місто».

Скасування обмежень для фінансових установ

Усі обмеження на обсяги продажу готівкової іноземної валюти населенню банками та небанківськими фінансовими установами тепер скасовано.

Підтримка страхування ризиків українського експорту

Нова можливість для Експортно-кредитного агентства (ЕКА) переказувати кошти за кордон дозволить відшкодовувати витрати за страховими угодами з іноземними страховими компаніями.

Розширення переліку послуг для транскордонних переказів

Громадяни, зокрема учасники бойових дій, тепер можуть здійснювати транскордонні перекази для лікування та реабілітації за кордоном. Додаткові послуги, пов’язані з цим процесом, також включені до списку дозволених оплат для медичних закладів за кордоном.

Можливість оплати послуг для навчання студентів за кордоном

Нова політика дозволяє оплачувати різноманітні послуги, включаючи проживання, отримання візи, транспортні витрати та медичне страхування для забезпечення комфортних умов навчання студентів за кордоном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: