Корбан про наземні укриття у Дніпрі: сидіння, стріт-арт та туалети поруч

У багатьох дніпрян виникають питання щодо незвичних форм укриттів, які встановлює міська влада на зупинках громадського транспорту та в місцях скупчення людей. Голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан в ефірі телеканалу ДніпроTV розповів про деякі їх особливості.

— Чому укриття такої незвичайної форми? Щось усередині планується? Від чого вони можуть захистити?

— Ці укриття розроблялися на базі укриттів, які ми робили на лініях оборони як оборонні споруди. Там вони грубіші. А тут постаралися більш-менш приємні оку форми надати. Хоча подібні споруди брутальні й око не тішать. Але зараз я особисто звернувся до головного архітектора та головного художника міста, залучити молодих людей, які зможуть ці споруди трохи облагородити та зробити стріт-арт, графіті.

Що стосується зручностей усередині – поруч із укриттями будуть поставлені біотуалети. Усередині укриття оброблять дерев’яною рейкою та облаштують місця для сидіння. Абсолютно комфортними зробити їх неможливо, але намагаємося.

Що стосується безпеки – укриття сертифіковані, випробувані аж до прямих влучень. При прямому попаданні ракети, можливо, укриття буде частково зруйноване, але в будь-якому разі збереже життя людей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: