Нардеп Шуфрич отримав право на здійснення депутатських повноважень з СІЗО
Шевченківський районний суд міста Києва зобовʼязав надати право на здійснення депутатських повноважень нардепу України від забороненої партії «ОПЗЖ» Нестору Шуфричу із СІЗО. Але брати участь у пленарних засіданнях Ради він не зможе. Про це повідомляє 49000 з посиланням народного депутата із парламентської фракції «Європейська Солідарність» Олексія Гончаренка.
Водночас вимоги Шуфрича щодо доставлення його з СІЗО на пленарні засідання Верховної Ради та створення умов для використання робочого комп’ютеру не задовольнили.
Тепер виконувати депутатські повноваження парламентарій може лише в рамках його перебування в слідчому ізоляторі.
“Крім того, суд направив ухвалу до Верховної Ради для консультацій, «…бо, за регламентом, народний депутат може голосувати законопроєкти тільки в сесійній залі. Тобто Шуфрич не зможе голосувати. Але теоретично він може брати участь онлайн, наприклад, в засіданнях Комітетів. Чи подавати через помічників законопроєкти та постанови», – пояснив Гончаренко.
Нагадаємо, що 14 листопада народному депутатові Нестору Шуфричу продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Служба безпеки України спільно з Державним бюро розслідувань та Офісом генерального прокурора зібрала аргументовану доказову базу антиукраїнської діяльності Шуфрича. За матеріалами СБУ йому повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Нардепу від ОПЗЖ Нестеру Шуфричу інкримінують фінансування росгвардії у Криму.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що 600 обшуків за добу провела поліція та оголосила підозри 60 фігурантам і ліквідувала 50 схем перетину кордону.
Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: