Напередодні суду над злодієм у законі «Умкою» у Дніпро хоче навідуватись «Нарік»?

З власних джерел нам стало відомо, що одіозний бізнесмен Олександр Петровський  подав документи на заочне встановлення інвалідності. Через воєнний стан така процедура є можливою.

Незабаром у Бабушкінському суді Дніпра має розпочатися процес над Сергієм Олійником, він же згідно постави РНБО – злодій у законі «Умка». Олійник входить до найближчого оточення кримінального авторитета  «Наріка» (Петровського), разом вони представляють в Україні інтереси  російського криміналітету. «Коронований» у Петербурзі 11.02.2014 Умка має «хрещених батьків» — це російські злодії  у законі Андрій Мірич та Альберт Рижий.

Щодо ОЗУ Наріка, частиною якого є ручний «ведмедик» Олійник, то воно знаходиться в орбіті російського відомого злочинця та друга рамзана кадирова Умара Джабраілова, якого називають куратором етнічних банд  на всьому пострадянському просторі. Джабраілов має дружні стосунки з Рамзаном Кадировим.

Самого Петровського вважають завербованим КДБ ще наприкінці 80-х. Саме цим пояснюється, що фізично здоровий чоловік не служив у армії. За радянських часів це було нонсенсом. До того ж, Петровський у січні 1993-го потрапляє у СІЗО, проти нього висунуті обвинувачення за кількома епізодами.

У листопаді 1991-го його викрили на розкраданні колективної власності.

У грудні 1991-го та лютому 1992-го Олександр Петровський вимагав 3000  карбованців (валюта того часу) у директора МП «Алконіт» Заїки І.В. Потім, у березні 1992-го, шляхом шантажу отримав від нього ще 20 000.

У квітні 1992-го Олександр Петровський «наїхав» на дніпровську фірму «Адріатика». Спочатку він вимагав у її директора Гуртового 300 тисяч карбованців, потім змусив включити себе та свого спільника до засновників фірми.

Та навіть попри ці епізоди, Нарік виходить із СІЗО: як стверджують кримінальні хроніки того часу – через втручання впливових людей «кавказької національності». Тобто  — Джабраілова, який сам був завербований спецслужбами спочатку радянського союзу, а потім росії.   А далі трапляється ще один епізод. 22-річний рекетир і шахрай Петровський, який вийшов на свободу, раптом одразу виріс до одного з кримінальних «авторитетів» Дніпра (на той час – Дніпропетровська). За інформацією МВС, до середини 90-х у його бригаді перебували понад півсотні бійців (у тому числі «спортсмени»).

І далі з ОЗУ відбувається цікавий епізод –  у 1995 році біля ресторану Поплавок розстріляний один із соратників Петровського на прізвисько Тайсон (Олександр Варяничко). У кримінальному світі знали – це ОЗУ є «ссученим», тобто під російськими спецслужбами. І чи то Тайсон запропонував кураторам замінити Петровського, чи люди в погонах із москви захотіли рокіровки, однак Варяничко виявився смертним. Раптово смертним.

Тісні зв’язки ОЗУ Наріка з москвою тривали всі роки і досі не обірвались, а лише зміцнилися. Саме Умка за індульгенцією Петровського відвідував сходки в ростові, вже після окупації Донбасу.

Навіть після повномасштабного вторгнення агропідприємства Петровського продовжували працювати на окупованій території Запорізької області аж до початку українського контр наступу.  Російські спецслужби, вочевидь, захистили бізнес свого партнера із Дніпра.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МИХАЙЛІВСЬКИЙ РАЙАГРОПОСТАЧ», ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВИЙ ДІМ «ДНІПРОАГРОГРУП» – знаходяться у СМТ Пришиб. Власник бізнесу, згідно порталу Youcontrol – Олександр Петровський 

Ідилію проросійського злочинного кубла порушили анонсовані Президентом Володимиром Зеленським «посадки» злодіїв у законі. Так почалася епопея зі спробою заґратувати Умку. Востаннє Сергія Олійника затримали  27 грудня 2022 року. Через Касаційний суд він домігся , аби його справа слухалася у Дніпрі, у Бабушкінському  районному суді. Але тут, вочевидь, знадобилася «допомога друга».

Тож Олександр Петровський, який  на початку повномасштабного вторгнення втік до Європи, вочевидь, хоче мати «білий квиток» та навідуватися у Дніпро, без загрози отримати повістку. Так і виникла тема з інвалідністю.  До речі,  наразі МСЕК може заочно оформлювати інвалідність з такими причинами, як:

  • трудове каліцтво;
  • професійне захворювання;
  • захворювання, одержане під час проходження військової служби і служби в органах внутрішніх справ, державної безпеки, державній пожежній охороні, органах і підрозділах цивільного захисту та Держспецзв’язку;
  • захворювання, пов’язане з впливом радіоактивного опромінення внаслідок аварії на ЧАЕС.

Враховуючи дух 90-х та  специфічну діяльність пана Петровського, ретельно описану у матеріалах правоохоронців, він дійсно міг отримати трудове каліцтво. Однак за яких обставин?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: