Начальник відділу Сумської міськради закупив неякісну форму для ТрО на 5 млн грн

Начальника одного з відділів Сумської міської ради підозрюють у неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинило збитки в розмірі майже 5 млн 81 тис. грн. Про це повідомляє 49000.

За даними слідства, у жовтні 2022 року виконавчим комітетом Сумської міської ради укладено договори з підприємцями щодо поставки форменого одягу для добровольчих формувань Сумської міської територіальної громади.

Будучи матеріально-відповідальною особою, начальник відділу не забезпечив включення до зазначених договорів вимог щодо відповідності товару технічним умовам. Більш того, під час отримання одягу він не перевірив його якість, у результаті чого підприємцям було перераховано майже 5 млн 81 тис. грн.

Однак відповідно до висновку експертів, поставлений підприємцями одяг не відповідає вимогам державних стандартів, що діють в Україні, та характеристикам, зазначеним у специфікації, тому не може використовуватись за своїм цільовим призначенням.

Унаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків начальник відділу не забезпечив якісний підхід до формулювання вимог предмета закупівлі, відтак Сумській міській раді спричинено збитки в сумі 5080600 грн.

На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від посади. Також у рамках зазначеного кримінального провадження  перевіряється законність інших закупівель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: