На Львівщині заступник мера та директор КП вимагали від підприємця “відкати”

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 КК України стосовно колишнього заступника мера міста Червоноград на Львівщини Миколи Мисака та колишнього директора місцевого комунального підприємства “Комунальник” Володимира Рибака. Посадовцям інкримінують вимагання грошей від місцевого підприємця, який постачав пісок для КП. Про це повідомляє 49000.

За даними слідства, у 2023 року посадовці вимагали “відкат” від приватного підприємця, який займався постачанням піску на замовлення комунального підприємства. За гроші вони обіцяли не створювати штучних перешкод у виконанні договору, вчасно оплачувати поставлений пісок, а також не висувати безпідставних претензій до його кольору та якості. Мова йшла про 7% “відкату” від вартості піска. Всього згідно договору підприємець повинен був поставити комунальному підприємству 620 тонн піску на суму 303,8 тисяч грнивень.

Після цього у квітні 2023 року підприємець передав посадовцям по 6 тисяч гривень, а у травні — ще по 15 тисяч гривень. Таким чином заступник голови міської ради Червонограда Микола Мисак та директор КП “Комунальник” Володимир Рибак отримали по 21 тисячі гривень неправомірної винагороди з міського бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: