На Львівщині військовий організував втечу курсанта з частини за $11 тисяч

У Львівській області правоохоронці викрили схему незаконного переправлення військовослужбовця за кордон. За даними слідства, 44-річний військовий організував втечу курсанта з частини, щоб надалі допомогти йому виїхати з України. Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону, передає 49000.
За інформацією слідчих, до схеми військовий залучив свого знайомого. Спільники забезпечили курсанта засобами зв’язку, координували його дії та організували транспортування у безпечне місце в Яворівському районі Львівської області.
Звідти чоловіка планували переправити до країн Європи.
Свої послуги організатори оцінили у 11 тисяч доларів.
Правоохоронці затримали обох підозрюваних під час отримання обумовлених коштів відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм повідомили про підозру за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України — організація незаконного переправлення осіб через державний кордон.
Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Правоохоронці встановлюють інших можливих учасників схеми та перевіряють причетність затриманих до подібних злочинів.
Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: