На Дніпропетровщині перевірили чистоту води: результати

У Жовтих Водах, Дніпропетровської області провели досліди на якість питної води. Проби брали в дев’яти точках та відправляли на мікробіологічний аналіз до лабораторії Жовтоводського канала та місцевому лабцентрі.

По результатам випробувань, відхилення від норм Державних санітарних правил виявили у п’яти з них. Такі результати були у Жовтоводському лабцентрі. А от на каналі проблем не виявили. Тоді проби відправили на повторний аналіз до лабораторії регіональної Держспоживслужби. Повторні випробування з’ясували, що вода в Жовтих Водах відповідає всім вимогам.

У Жовтих Водах була створена комісія, яка займається перевіркою якості води. В ході такої перевірки дві лабораторії взяли проби в 9 точках. В 5 з них Жовтоводський лабораторний центр виявив певні відхилення від норми. А от показники аналізів, які провели в лабораторії Жовтоводського водоканалу, ніяких відхилень не показали. Коли є розбіжності в результатах аналізів декількох установ, слід провести повторний забір води для досліджень. Це і було зроблено. Минулої п’ятниці, 6 червня, в присутності членів комісії з надзвичайних ситуацій ми надали зразки води для аналізу до регіональної лабораторії Держпродспоживслужби. І сьогодні отримали результати – вода відповідає всім вимогам – розповіла Олена Харитонова, директорка КП «Жовтоводський канал» Дніпропетровської обласної ради.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: