На Дніпропетровщині можна зареєструвати вживане авто через ЦНАП: як скористатися послугою

На Дніпропетровщині у ЦНАПах Кам’янського та Кривого Рогу виднині доступна реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку вживаного авто. Все це зробити це можна за один візит, якщо мати при собі необхідний пакет документів.

«У двох центрах надання адмінпослуг регіону відтепер доступна послуга з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку вживаного авто. Її запустили у Кам’янському і Кривому Розі. Для цього органи місцевого самоврядування та Сервісні центри МВС підписали угоди. Співробітники ЦНАПів пройшли спеціальне навчання. Все задля якісного обслуговування та зручності наших відвідувачів», – зазначив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Щоб скористатися цією послугою, при собі треба мати пакет документів. У ньому обов’язково повинен бути висновок про експертне дослідження авто, адже у ЦНАПах огляд транспортного засобу не проводять.

За наявності усіх необхідних паперів, зареєструвати, перереєструвати або ж зняття з обліку вживане авто можна за один візит. Треба врахувати, що адміністратори центрів надання адмінпослуг працюють у єдиній із Сервісними центрами МВС електронній базі, тому у дні, коли ті зачинені для відвідувачів, скористатися послугою у ЦНАПах неможливо.

За матеріалами Дніпровська панорама.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: