На Дніпропетровщині 300 га земель заповідного фонду незаконно орендували для покосу

На Дніпропетровщині 300 гектарів території заказника загальнодержавного значення незаконно передали в оренду для сільськогосподарського використання. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Офіс Генпрокурора.

Ця ділянка входить до ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Приорільський» і є частиною Смарагдової мережі – європейської системи природоохоронних територій, створеної для збереження цінних природних оселищ і рідкісних видів.

Встановлено, що орендар використовував заповідні землі для сінокосіння. Такі дії можуть призвести до знищення природних степів, деградації чорноземів і втрати родючості ґрунтів, а також до зникнення видів рослин, занесених до Червоної книги України.

Самарівська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом про повернення земель у державну власність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2026, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: