МВС оголосило про зміни в іспитах на отримання посвідчення водія: що зміниться

Міністерство внутрішніх справ анонсувало зміну умов складання іспитів для отримання посвідчення водія.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МВС. «Ми активно працюємо над удосконаленням усіх процесів при складанні іспитів. Технічний прогрес рухається і ми з ним. Цього року перед нами стоїть завдання змінити процедуру складання іспитів у сервісних центрах МВС. На меті — виключення фактору впливу екзаменаторів чи сторонніх осіб на результати іспитів, а також розширення інструментів для оскарження результатів. Гаслом цього проекту є «Знаєш — успішно складаєш». Прозорість складання іспитів — це те, що хоче суспільство і те, що ми маємо забезпечувати», — зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Як зазначається, Головне сервісне центр МВС має на меті здійснити наступні зміни у проведенні іспитів на отримання посвідчення водія:

  1. Запис на практичний іспит онлайн — тепер кількість візитів може бути скорочена до 1, оскільки талон попереднього запису можна отримати через веб-сайт Головного сервісного центру МВС, а не лише в терміналі у приміщенні, як це відбувається зараз.
  2. Оскарження результатів іспитів можна буде здійснити протягом тривалішого періоду — 30 днів, у порівнянні з поточним терміном, який становить 3 дні.
  3. Фіксація процесу складання іспитів буде розширена, що дозволить здійснювати спостереження та записувати все, що відбувається під час іспиту з різних кутів — у приміщеннях для теоретичних іспитів більше не буде «сліпих зон», оскільки будуть встановлені 4 камери спостереження, які забезпечать знімання з різних ракурсів, а також буде додатково фіксуватися звук у приміщенні. У автомобілях категорії B для практичних іспитів будуть встановлені 2 реєстратори, зокрема камера з областю огляду салону на 360°.

Наголошується, що порядок проведення самого іспиту для кандидатів не зазнає змін.

«На теорії як було 20 питань та 20 хвилин —  так і залишається. На практиці як було виконання руху за маршрутом —  так і є. Також вправи на майданчику біля сервісного центру МВС на час дії воєнного стану поки спрощені —  є тільки рух за маршрутом. Усі маршрути затверджені нами та військовими адміністраціями і опубліковані на сайті», — пояснив Рудик.

Усі ці зміни мають відбутись до кінця 2023 року.

За матеріалами інформациійного агентства «УНІАН».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: