Молодіжний хаб “СпівДія” активно допомагає постраждалим від війни українцям

З початком повномасштабного вторгнення молодь Дніпра об’єдналася для допомоги та наближення до майбутньої Перемоги. Це призвело до створення національної платформи під назвою “СпівДія”.
Секретар міської ради Олександр Санжара перевірив виконання доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо надання якісних послуг населенню, яке потребує адаптації та соціалізації в умовах війни.

Хаб “СпівДія” розташований на базі КП “Молодіжний центр Дніпра” і надає програму підтримки тим, хто постраждав від війни. Тисячі сімей отримують постійну допомогу у працевлаштуванні, а також психологічні та юридичні консультації від кваліфікованих фахівців. Крім того, волонтери щодня забезпечують українців їжею, засобами гігієни, одягом та іншими необхідними речами. Допомогу можуть отримати як переселенці, так і мешканці міст і областей, яким не вистачає коштів.

Незважаючи на те, що “СпівДія” була створена в умовах війни, наразі вона стала великим ланцюжком взаємодопомоги для українців. Щоб звернутися та отримати допомогу, можна заповнивши анкету на сайті “СпівДія”.

З моменту створення хабу “СпівДія” було прийнято 3 306 тонн допомоги, оброблено 347 472 заявки, і близько 900 тисяч людей отримали допомогу.

За матеріалами “ДніпроTV“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: