«Місто пишається вами»: Філатов привітав соціальних працівників Дніпра

Мер Дніпра Борис Філатов привітав працівників соціальної сфери міста з професійним святом. Під час нагородження він наголосив на винятковій важливості їхньої роботи. Аби дніпряни і всі, хто знайшов тут прихисток, тікаючи від розв’язаної росією війни, надалі отримували комплексну підтримку та допомогу.

«Наші соціальні працівники працюють 24/7. Цілодобово. Сьогодні ми привітали їх. Хочу сказати слова подяки не тільки нашим нагородженим, а всім робітникам соцсфери. За те, що вони допомагають місту і всім своїм підопічним. Роблять цю непросту роботу у тяжкий для країни час війни», — зазначив Борис Філатов.

Так, соціальні працівники опікуються самотніми літніми людьми, дорослими  або цілими родинами у скрутних життєвих обставинах не лише з Дніпра. Соцслужби допомагають переселенцям з реєстрацією і тимчасовим прихистком, отриманням різних виплат, а також надають інші види допомоги.

Як відомо, у Дніпрі нині зареєстровано  близько 180 тис. переселенців. До міста щодня прибувають до пів тисячі людей, у той час як навесні цей показник сягав 3 тис. осіб.

Маргарита Бєляєва завідує відділенням раннього втручання в центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра». Вона та її команда допомагають родинам, які виховують дітей з особливими потребами. За час повномасштабної війни до неї на облік стали нові сім‘ї переселенців. Пережитий стрес, безумовно, дуже впливає як на малечу, так і на самих дорослих. Тож консультації та вчасна діагностика саме за її профілем дуже важливі. «Багато людей переоцінили життєві цінності. Ми бачимо ці зміни і в настрої людей, і в їх поведінці», — сказала пані Бєляєва, наголосивши, що вона, так само, як і всі соціальні працівники Дніпра, готова і надалі якісно робити свою справу заради Української Перемоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: