Міськрада Дніпра звертається до поліції, аби ті допомогли лікарні Мечникова знову знайти землю

Підлеглі Риженка знову розповідають про чергове рейдерське захоплення земельної ділянки лікарні ім. Мечникова. Цього разу вже про нібито захоплення землі під будівлею старого пологового будинку лікарні. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук заявив завідувач центром ендокринної хірургії лікарні Мечникова Ілля Дейнеко.

Журналісти сайту “Дніпро Оперативний” звернулися до міської ради Дніпра з проханням прояснити ситуацію. Там повідомили, що не розуміють про який новий псевдорейдерський захват йде мова, адже минулої сесії за землю для Мечникова проголосували, включно з ділянкою під вказаним пологовим будинком.

Ба більше, за словами секретаря міської ради Олександра Санжари, мерія Дніпра направила звернення до правоохоронних органів, аби ті провели досудове розслідування і дали правову оцінку вищезгаданим звинувачуванням.   Іншими словами – влада Дніпра просить поліцію з`ясувати – хто рейдерські захоплював землю лікарні Мечникова, а зараз хоче рейдернути «вдруге» – і всю землю, і ділянку тієї ж землі під старим пологовим будинком, як про це пишуть співробітники лікарні.

«Поширена заява підлеглого Риженка (Іллі Дейнеки) – ще один епізод досудового розслідування у справі про рейдерське захоплення землі лікарні ім. Мечникова. Ми просимо поліцію перевірити і цю інформацію про нібито захоплення земельної ділянки і під будівлею старого пологового будинку лікарні, провести слідчі дії. Потрібно допитати особу, яка поширила цю інформацію щодо обставин, персоналій та об’єктивних фактів, які відомі Дейнеці щодо рейдерського захоплення і дати цьому  правову оцінку. Також для звіту на найближчу сесію міської ради ми запросили правоохоронців. Ми бачимо повідомлення про злочин, відповідно передаємо це правоохоронцям», – зазначив Олександр Санжара.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: