Міська влада Дніпра передала карету «швидкої» для перевезення хворих в’язнів

Мерія Дніпра спільно з Громадською радою при міській раді передала машину швидкої для перевезення хворих ув’язнених.

Міська влада Дніпра разом з Громадською радою при Дніпровській міській раді допомогли з медичним транспортом для філії Державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» у Дніпропетровській та Донецькій областях. Проблема з відсутністю машини швидкої допомоги у згаданій установі для перевезення ув’язнених з туберкульозом або ВІЛ/СНІДом на консультації не вирішувалася роками. Завдяки міському голові Дніпра Борису Філатову, голові Громради при міській раді Геннадію Корбану, а також адвокаційній кампанії, проведеній фахівцями БО «БТ»100% ЖИТТЯ ДНІПРО» Віталієм Крупіцьким і Дмитром Шевченком та наполегливості начальниці філії ЦОЗ ДКВС України у Дніпропетровській та Донецькій областях Ганни Астахової вдалося передати машину швидкої для згаданих потреб.

Автомобіль офіційно передано Дніпровською міською радою до філії ЦОЗ ДКВС України у Дніпропетровській та Донецькій областях і він уже транспортує осіб, які перебувають під вартою, на додаткові консультації лікарів та діагностику за межами установ виконання покарань.

Філія ЦОЗ ДКВС України у Дніпропетровській та Донецькій областях — єдина в країні, яка має автомобіль швидкої допомоги на відповідні потреби. І на сьогодні це єдина практика в Україні щодо передачі транспортного засобу від міської громади до філії ЦОЗ ДКВС України.

Розуміння потреб уразливих категорій населення знаходить позитивний відгук як у міської влади Дніпра, так і Громадській раді при Дніпровській міській раді. З початком війни Громрада докладає усіх зусиль, аби наблизити перемогу нашої держави, бере активну участь в організації оборони Дніпра, підтримці військових Збройних сил України та тероборони міста. Члени ради підтримують переселенців та організовують волонтерську діяльність у Дніпрі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: