Мерія Дніпра у лідерах рейтингу прозорості рад в Україні — дослідження руху «Чесно»

Дніпровська міська рада займає провідні позиції за рівнем відкритості до громадян в Україні, згідно з рейтингом прозорості, який повторно досліджував рух “Чесно”. Мерія Дніпра покращила свої показники та потрапила до трійки лідерів разом з Рівненською та Тернопільською міськрадами.

Міська рада Дніпра відповідає всім критеріям відкритості щодо публікації засідань сесій на своєму веб-сайті. На сайті міста опубліковані розпорядження про скликання ради, порядок денний, проєкти рішень з іменним голосуванням, відеозаписи (трансляції), стенограми засідань та ухвалені рішення.

Відкритість та публічність є одними з основних критеріїв довіри громадян до влади та депутатського корпусу. Тому дуже важливо навіть в умовах воєнного стану оприлюднювати питання порядку денного сесії ради та тексти проєктів рішень, – як стверджує дослідження руху “Чесно“.

Дотримання відкритості повністю забезпечено щодо проведення засідань комісій. Так, на сайті Дніпровської міської ради публікуються анонси засідань, порядок денний, ухвалені рішення та забезпечено доступ громадян до засідань комісій та сесій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: